ПРИМЕРА: Еспоњол против Бетиса до бода у 97. минуту

19. 09. 2021. у 21:24

Фудбалери Бетиса и Еспањола одиграли су вечерас нерешено 2:2, у петом колу шпанске Ла Лиге.

Повео је Еспањол у 16. минуту голом Алеикса Видала, да би изједначење и преокрет Бетису донели Вилиан Хосе у 41. и Набил Фекир у четвртом минуту надокнаде полувремена.

Коначан резултат је поставио Леандро Кабрера у седмом минуту судијске надокнаде времена.

Бетис је од 78. минута играо са играчем мање, након што је директан црвени картон добио Герард Пацела.

Бетис је 11. са шест бодова, док је Еспањол 16. са три поена.

У наредном колу, Бетис ће гостовати Осасуни, док ће Еспањол дочекати Алавес.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17