ЗВЕЗДА СЕ ПРОВУКЛА У ХУМСКОЈ: Делије незадовољне ремијем, једна их ствар изнервирала

19. 09. 2021. у 20:11

Фудбалери Партизана и Црвене звезде одиграли су вечерас нерешено 1:1, у дерби мечу деветог кола Супер лиге Србије.

Црно-бели су повели у 165. "вечитом" дербију голом Бибраса Натха у 36. минуту, а изједначење и бод Црвеној звезди на стадиону у Хумској донео је Александар Катаи у 83. минуту.

Ипак, навијачи шампиона Србије гледајући реакције на друштвеним мрежама нису задовољни ремијем у дербију, иако се може слободне рећи да су узели слађи део колача, јер су се пред крај спасили пораза.

Партизан је и даље први на табели, сада има 22 бода, два више од црвено-белих.

Фудбалери Партизана ће у наредном колу домаћег шампионата гостовати Младости, док ће црвено-бели дочекати Вождовац.