БУНДЕСЛИГА: Бајер са играчем мање до победе против Штутгарта

19. 09. 2021. у 18:13

Фудбалери Бајер Леверкузена победили су данас у гостима Штутгарт са 3:1, у утакмици петог кола немачке Бундеслиге.

Бајер је повео већ у другом минуту голом Роберта Андриха, да би на 2:0 повисио Патрик Шик у 19. минуту.

Гостујући тим је од 32. минута играо са играчем мање на терену пошто је Андрих добио директан црвени картон, што је Штутгарт искористио и у 38. минуту преко Орела Мангале смањио на 2:1.

И са играчем мање, Бајер је у 70. минуту потврдио победу поготком Флоријана Вирца.

Бајер је уписао трећу победу од почетка шампионата и тренутно је трећи на табели са десет бодова, док је Штутгарт на 14. месту са четири освојена бода.

Фудбалери Бајера ће у наредном колу дочекати Мајнц, док ће Штутгарт гостовати Бохуму.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17