СУПЕРЛИГА: Младост коначно славила после девет кола, Чукарички славио против Спартака

18. 09. 2021. у 18:09

МЛАДОСТ из Лучана је коначно славила, а за то је било потребно да се одиграју девет кола Суперлиге.

Пулени Ивана Стефановића били су бољи од Пролетера у Новом Саду (3:2), а велики део посла урађен је у првом полувремену. Постигли су тада Лучанци сва три поготка.

Први је био дело Јовановића, већ у деветом минуту, да би Пролетер у 14. поравнао резултат, ипак Обрадовић је у 29. минуту још једном вратио предност гостима, а пред крај полувремена гости долазе до трећег поготка, потом је Вуксановић након два минута игре у другом полувремену смањио на 3:2, чиме је постављен и коначан резултат.

Чукарички је на Бановом брду био бољи од Спартака из Суботице 2:1. Домаћи су повели голом Ђорђа Јовановића у 15. минуту. До краја полувремена скор је поравнао Тодороски. Меч је решен у 63. минуту када је три бода Чукаричком донео Иванчевић аутоголом у 63. минуту.

Чукарички је пети на табели са 14 бодова, а Спартак са два бода мање заузима седмо место. Пролетер је претпоследњи 15. са пет, док Младост из Лучана има четири бода на последњем месту.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45