АРСЕНАЛ КОНАЧНО СЛАВИО И ТО НА ГОСТОВАЊУ! Кикс Ситија, Ливерпул сигуран! (ВИДЕО)

А. Илић

18. 09. 2021. у 17:54

ЧЕТИРИ дуела петог кола Премијер лиге одиграна су у термину од 16 часова. Арсенал је коначно славио, док је изненађење виђено у Манчестеру где су без голова одиграли Сити и Саутемптон.

У дербију зачеља састали су се Барнли и Арсенал, док се агонија домаћина наставља и даље, Арсенал је прекинуо негативан низ од три пораза.

Једини гол на мечу постигао је Мартин Одегор, ннакон оштрог фаула Ешлија Вествуда, Ентони Тејлор доделио је "топџијама" прекид, а доскорашњи фудбалер Реала био је сигуран извођач прекида, те је у 30. минуту поставио коначан резултат.

Доминирао је Ливерпул против Кристал Паласа, имао је домаћин 23 ударца ка голу ривала, 10 у оквир гола, а од тога три су завршила у мрежи.

Нападали су Редси цео меч, а у првом полувремену имали опсаду гола ривала, Садио Мане је у 43. минуту постигао гол којим је домаћин нешто мирније ушао у свлачионицу. Мохамед Салах је у 78. минуту увећао је на 2:0 на асистенцију Вирџила ван Дајка. Након корнера који је извео египатски фудбалер Наби Кеита је дошао до одбитка и фантастично распалио волејем по лопти за

Голеада је виђена на мечу Норича и Вотфорда. Денис је гостима донео вођство у 17. минуту, Пуки је у 35. изједначио, управо то био је резултат којим се отишло на полувреме. Сар је експлодирао у другом делу меча, прво је у 63. минуту донео ново вођство Вотфорду, да би потом у 82. минуту поставио коначних 1:3.

Сити је дочекао Саутемптон, а на овом мечу шампион није успео да затресе мрежу, те "грађани" уписују први реми у сезони.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45