ЛАКО ЈЕ ФУЛАМУ КАД ИМА МИТРОВИЋА: Репрезентативац Србије са два гола срушио Бирмингем (ВИДЕО)

16. 09. 2021. у 00:13

ЛАКО је Фуламу кад му игра Александар Митровић. "Котиџери" су славили у гостима против Бирмингема са 4:1 у седмом колу Чемпионшипа, а српски нападач је поново блистао.

Репрезентативац наше земље је постигао два поготка и дошао је до бројке од шест голова, што га чини другим стрелцем другог ранга енглеског фудбала.

Фулам је одиграо одличну утакмицу и већ после 45 минута је водио са 2:0. Први се у стрелце уписао Одои, да би Митровић минут пре одласка на одмор био прецизан са беле тачке.

Наставили су гости да нападају и у наставку утакмице. То им се исплатило са још два гола. Најпре је је Вилсон повећао на 3:0, да би последњи гол за тим из Лондона постигао најбољи стрелац репрезентације Србије.

Једини погодак за Бирмингем био је дело Троја Динија који је у 87. минуту реализовао једанаестерац.

После овог кола Фулам се налази на челу табеле са 16 бодова, док је Бирмингем на 10. месту са 11.

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00