ЛАКО ЈЕ ФУЛАМУ КАД ИМА МИТРОВИЋА: Репрезентативац Србије са два гола срушио Бирмингем (ВИДЕО)

16. 09. 2021. у 00:13

ЛАКО је Фуламу кад му игра Александар Митровић. "Котиџери" су славили у гостима против Бирмингема са 4:1 у седмом колу Чемпионшипа, а српски нападач је поново блистао.

Репрезентативац наше земље је постигао два поготка и дошао је до бројке од шест голова, што га чини другим стрелцем другог ранга енглеског фудбала.

Фулам је одиграо одличну утакмицу и већ после 45 минута је водио са 2:0. Први се у стрелце уписао Одои, да би Митровић минут пре одласка на одмор био прецизан са беле тачке.

Наставили су гости да нападају и у наставку утакмице. То им се исплатило са још два гола. Најпре је је Вилсон повећао на 3:0, да би последњи гол за тим из Лондона постигао најбољи стрелац репрезентације Србије.

Једини погодак за Бирмингем био је дело Троја Динија који је у 87. минуту реализовао једанаестерац.

После овог кола Фулам се налази на челу табеле са 16 бодова, док је Бирмингем на 10. месту са 11.