СЕРИЈА А: Михина Болоња боља од Лазовићеве и Илићеве Вероне

13. 09. 2021. у 22:59

ФУДБАЛЕРИ Болоње побдили су Верону са 1:0 на свом стадиону у последњој утакмици трећег кола Серије А.

Изабраници Синише Михајловића наставили су са одличним играма на старту сезону, пошто им је ово био други тријумф од почетка сезоне.

Тренутак одлуке догодио се у 78. минуту када је тријумф домаћину донео везиста Матијас Сванберг након асистенције Марка Арнаутовића.

Болоња је била бољи ривал и заслужено славила, те је тако уписала другу победу на свом терену (претходно савладала Салернитану са 3:2).

За Верону је цео меч одиграо Дарко Лазовић, док је Иван Илић на терену био до 84. минута када га је заменио Ласања.

Тим српског стручњака сада заузима шесто место на табели са седам бодова, док је Верона на претпоследњем 19. место без иједног бода.

БОНУС ВИДЕО: Дочек олимпијаца у Београду