СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Раднички прекинуо лошу серију резултата, Колубара разбила Нови Пазар

12. 09. 2021. у 19:09

ФУДБАЛЕРИ Радничког из Ниша прекинули су серију од пет утакмица без победе у Суперлиги Србије. Клуб са југа наше земље славио ја на "Чаиру" против Вождовца са 1:0 у осмом колу домаћег првенства.

Одлучујући тренутак на утакмици догодио се у 42. минуту када је Милан Шкрбић погодио за вођство Радничког.

Покушали су "змајеви" у наставку утакмице да избегну пораз, али до тога нису успели да дођу, па су бодови остали у Нишу.

Тим са "Чаира" се сада налази на 11. месту са девет бодова, док је Вождовац шести са 12.

Колубара је на свом терену прегазила Нови Пазар са 3:0. Ово је гостима био четврти пораз у последњих пет мечева.

Домаћин је одлично почео меч пошто је Богдан Младеновић у шестом минуту затресао мрежу ривала.

Исти играч је предност дуплирао у 50. минуту, да би Дејан Ђенић у 65. минуту поставио коначан резултат.

Екипа из Лазаревца после ове победе заузима осмо место на табели Суперлиге са 10 бодова, а Нови Пазар је 15. са четири бода.

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36