СЕРИЈА А: Реми Сампдорије и Интера

12. 09. 2021. у 15:58

Фудбалери Сампдорије и Интера одиграли су данас у Ђенови нерешено 2:2, у мечу трећег кола Серије А.

Тим из Милана је у предност довео Федерико Димарко голом из слободног ударца у 18. минуту, док је домаћи тим до изједначења дошао након ударца Маје Јошиде (33. минут), када је лопта на путу ка голу погодила играча Интера Едина Џека и променила смер.

До краја полувремена Лаутаро Мартинес је поново довео госте у вођство, голом у 44. минуту, да би коначан резултат поставио Томасо Ауђело у 47. минуту.

Интер је други на табели Серије А са седам бодова, док је Сампдорија уписала други бод, и тренутно се налази на 13. месту.