ОВО ЈОШ НИСТЕ ВИДЕЛИ У ФУДБАЛУ: Најнеобичнија крађа времена, сналажљивост или безобразлук?! (ВИДЕО)

04. 09. 2021. у 10:10

ЗАНИМЉИВ видео долази нам из МЛС лиге где су фудбалери Њу Ингланда уписали нову победу, овога пута 1:0 на гостовању Филаделфији.

Стрелац јединог поготка био је Мет Полстер у 33. минуту дуела, а након меча централна фигура био је Хенри Кеслер, који је пажњу јавности на себе скренуо необичним начином одуговлачења и "чувања" лопте.

Његов потез допринео је томе да у завршници меча домаћи састав не дође у прилику да угрози гол ривала.

Он је у 93. минуту до лудила довео противника који је одмах пожелео да се физички обрачуна са њим.

Кеслер најпре свом снагом испуцао на трибине лопту коју није успео да стигне, а онда је и ону резервну, која му се нашла на путу, руком бацио у гледалиште.

Тако је онемогућио противника да брзински изведе аут, "украо" још мало времена, успут до максимума унервозио противничког фудбалера.