ПРОПАО ТРАНСФЕР ФИЛИПА КОСТИЋА: У Лацију љути на челнике Ајнтрахта

Часлав Вуковић

30. 08. 2021. у 22:44

ДЕЛОВАЛО је као готова ствар прелазак Филипа Костића из Ајнтрахта у Лацио, али све се изјаловило и чини се да ће српски фудбалер остати у немачком клубу.

ПРОПАО ТРАНСФЕР ФИЛИПА КОСТИЋА: У Лацију љути на челнике Ајнтрахта

Фото: EPA-EFE/RONALD WITTEK/POOL

Данас је "Билд" изашао са информацијом да је посао практично готов и да ће крилни нападач у трансферу вредном 18 милиона прећи у Рим (15 за обештећење и плус три кроз бонусе).

Спортски директор небеско-плавих Игли Таре је разочаран и помало љут због понашање челника екипе из Франкфурта.

- Изненађен сам оним што су рекли сада у Ајнтрахту, да Филип Костић није на тржишту и да уопште није у питању цена - рекао је Албанац, па додао:

- Мени се пре неколико дана чинило другачије. Нисам стекао утисак из разговора с људима у Ајнтрахту да Костићу није дозвољено да оде. Били смо јако заинтересовани да испреговарамо нову цену, али није дошло до тога.

Српски репрезентативац је чак одбио да тренира и практично приморао челнике Ајнтрахта да преговарају са Лациом, али...

- Пре шест или седам дана обавестио сам спортског директора Ајнтрахта Маркуса Крошеа да желимо Костића. Замолили су нас да им понуду доставимо писаним путем. То смо учинили путем мејла, као што је и тражено. А онда је клуб изашао јавно и поручио да није стигла никаква понуда. Пре меча против Арминије Кроше је рекао да клуб планира будућност с Филипом у тиму, да не постоји никаква етикета на њему - закључио је Таре.

Лацио се у сумрак прелазног рока окренуо новим метама на левом боку. Прва је Матија Закањи из Вероне, коме уговор истиче наредног лета и као такав могао би да буде лак плен, док је друга опција Јосип Брекало из Волфзбурга. За Хрвата се интересује још и Торино.

(Моззартспорт)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (1)

БОГ МЕ СПАСИО НАЈГОРЕГ: Аутобус висио над литицом, Босиљчић умало страдао на велики празник - Велику Госпојину славим као други рођендан