СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Пролетер и Раднички поделили бодове

30. 08. 2021. у 20:16

ФУДБАЛЕРИ Пролетера и Радничког из Крагујевца одиграли су нерешено 1:1 у седмом колу Суперлиге Србије.

Душан Јоковић је у 14. минуту довео екипу из Новог Сада до предности и одржавали су је све до 68. минута.

Тада је на сцену ступио искусни Марко Мирић који је сјајним поготком донео изједначење свом тиму и испоставиће се поставио коначан резултат. Волеј ударцем је искоса са десне стране послао лопту у супротан угао гола који је чувао Никола Петрић.

Бившем фудбалеру Црвене звезде је ово био четврти гол у Суперлиги Србије од почетка сезоне.

После ове утакмице Пролетер се налази на 13. месту на табели са пет бодова, док је Раднички 10. са осам.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17