САГА СЕ НАСТАВЉА: Ипак нова понуда Лација за Костића?
АЈНТРАХТ је недавном одлуком да не прихвати понуду Лација тешку 15 милиона евра за Филипа Костића разбеснео српског репрезентативца, па иако је римски клуб најавио да неће више лицитирати, италијански медији сада преносе да ће на адресу немачког клуба ускоро стићи значајно побољшан понуда - 20 милиона.
Фото: EPA-EFE/RONALD WITTEK/POOL
Сада се чека одговор Ајнтрахта који је у проблему. Они не желе да га продају, али Костић хоће да промени средину и у свађи је са клубом. Наводно су му из Ајнтрахта обећали да ће га пустити у случају адекватне понуде и због тога је сад незадовољан односом Ајнтрахта.
А са друге стране уговор му истиче 2023. године и са сваким прелазним роком у коме не напусти екипу вредност на тржишту му се смањује.
Препоручујемо
МЕСИ ИСПУНИО ЖЕЉУ СРПСКОМ ГОЛМАНУ: Рајковић ће ово памтити до краја живота (ВИДЕО)
30. 08. 2021. у 08:51
КАНГА ОДУШЕВИО ДЕЛИЈЕ: Габонац проговорио српски са навијачима Звезде! (ВИДЕО)
30. 08. 2021. у 08:39
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Добио шокантне вести
Најновије вести из тениса погодиле су многе, а међу њима је и Новак Ђоковић.
02. 03. 2026. у 17:01
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)