НЕ ПОМАЖЕ ГОЛ СРБИНА: Интер убедљив против Вероне

27. 08. 2021. у 22:51

ИНТЕР је стигао до друге победе ове сезоне, овога пута су на веома тешком гостовању савладали Верону резултатом 1:3 и то након великог преокрета, губили су на полувремену.

Не тако занимљив фудбал у првих 45 минута, практично смо видели два ударца у оквир гола и једног и другог тима, с тим што је Интер имао нешто више лопту у свом поседу.

Ипак, није им вредело превише, Хандановић је направио катастрофалну грешку непримерену његовом искуству, Иван Илић је то искористио, боцнуо лопту у стилу Ернана Креспа и погодио за 1:0.

Одлично је играо Иван Илић прво полувреме на позицији дефанзивног везног, бриљирао је у дуелима против познатијих ривала, јасно ставио свима до знања да на њега мора да се рачуна у будућности.

Као да је други Интер изашао у наставку, екипа Симонеа Инзагија је успела већ након два минута другог дела да стигне до изједначења.

Перишић је извео аут са леве стране,Џеко је био висок у скоку, пребацио лопту до Мартинеза који успева да изједначи резултат.

Интер бољи до краја меча, апсолутно су заслужили други гол и стигли су до њега у 83. минуту, тада је акција текла по десној страни где је центаршут упутио Дармиан, Кореа је био на правом месту и главом погодио мрежу за 1:2.

Није то било све до краја, Интер је успео да постигне још један гол, играо се четврти минут надокнаде, Кореа је поново био стрелац, овога пута је левицом са око 17 метара погодио сам угао противничког голмана.

Лазовић и Илић данас без предаха, играли су свих 90 минута, док је Коларов гледао меч са клупе.

(Спортске)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44