РЕМИ У ГРАДСКОМ ДЕРБИЈУ: Николићева Локомотива и даље непоражена

27. 08. 2021. у 21:09

ДЕРБИ градских, московских ривала завршен је без победника. Динамо и Локомотива освојили су по бод – 1:1 (1:1).

Тим који са клупе предводи Марко Николић без пораза је у протеклих пет кола, а то су успели да остану и након вечерашњег меча.

"Локоси" су повели у 23. минуту поготком репрезентативног нападача Фјодора Смолова. Ипак, коначан резултат постављен је при крају првог полувремена,  у 41. минуту, а стрелац је био Себастијан Шимански.

Последње тренутке меча, Локомотива је одиграла са човеком мање. Због другог жутог картона у четвртом минуту надокнаде искључен је Баринов.