САША ИЛИЋ НИЈЕ МОГАО ДА ЗАМИСЛИ ЛЕПШИ ДЕБИ: Чукарички прегазио Раднички у Крагујевцу

21. 08. 2021. у 19:23

САША Илић дебитовао је победом на клупи Чукаричког. "Брђани" су убедљиво савладали Раднички 1923 у Крагујевцу са 3:0 у шестом колу Суперлиге Србије.

Само 21 минут гостима је био довољан да дођу до предности, стрелац је био сјајни Ђорђе Јовановић. Наставили су играчи тима са Бановог брда да нападају па су до одласка на одмор преко Ндиајеа дуплирали предност.

Добро је за Чукарички почео и друго полувреме. Већ у 47. минуту "брђани" су дошли до трећег поготка преко Савића.

Могао је тим Саше Илића још који пут да матира Радоша, али до тога није дошло.

За Чукарички је најбитније да је прекинуо серију од три меча без победе и сада се налазе на четвртом месту на табели са 10 бодова, док је Раднички осми са седам.