МУРИЊО ДЕБИТОВАО ПОБЕДОМ: Рома славила у Турској, "вучица" близу пласмана у Лигу конференција

ЖОЗЕ Мурињо победом је дебитовао на клупи Роме. "Вучица" је славила против Трабзона са 2:1 у плеј-офу квалификација зе Лигу конференција.

МУРИЊО ДЕБИТОВАО ПОБЕДОМ: Рома славила у Турској, вучица близу пласмана у Лигу конференција

FOTO: AP/Tanjug

Клуб из главног града Италије успео је да слави у Турској и тако направи важан корак ка пласману у групну фазу новооснованог такмичења.

Рома није дала гол у првих 45 минута, али добро је почео други део сусрета за тим који са клупе предводи легендарни Португалац.

Играо се 55. минут када је Лоренцо Пелегрини искористио асистенцију Ханрика Мхитаријана и довео госте до предности. Домаћи нису дуго чекали на изједначење. Исход су поравнали захваљујући Андреасу Корнелијусу.

Ипак, Рома је до тријумфа стигла у 81. минуту када је новајлија, Узбекистанац Елдор Шомуродов донео нову предности гостујућој екипи. Трабзон није у преосталом времену није успео да по други пут погоди мрежу Руија Патрисија.

Реванш меч игра се за седам дана на "Олимпику".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...