ЈОВИЋ ПОНОВО НАПУШТА "КРАЉЕВИЋЕ": Српски нападач иде на нову позајмицу?
ЛУКА Јовић регистрован је за нову сезону Примере, али по свему судећи он неће у њој наступати за Реал Мадрид.
Foto: Tanjug
Како преносе шпански и италијански медији српски нападач би могао да оде на позајмицу у Интер који је остао без Ромелуа Лукакуа (појачао Челси).
"Краљевићи" већ дужи период покушавају да пошаљју Јовића на позајмицу и чини се да је сада идеалан тренутак, пошто постоји интересовање шампиона Италије.
Уколико српски репрезентативац оде, Реал ће у офанзиви остати са Каримом Бенземом и Маријаном, а ту су и Родриго и Асенсио који могу да попуне то место.
(Телеграф)
Препоручујемо
УЕФА БИРА НАЈБОЉЕ: Ово су кандидати за најбољег играча и тренера године!
19. 08. 2021. у 17:43
НЕПРИСТОЈНА ПОНУДА ЗА ИВАНИЋА: Ренџерс нуди 3, 5 милиона евра за Звездиног аса
19. 08. 2021. у 17:37
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)