САГА КОНАЧНО ЗАВРШЕНА: Миленковић потписао нови уговор
СРПСКИ фудбалер Никола Миленковић потписао је нови уговор са Фиорентином.
Фото: EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI
Бивши дефанзивац Партизана био је близу преласка у Енглеску, тачније у Вест Хем и Тотенхем, али на крају је одлучио да остане у Фиренци.
Он је са клубом са "Артемио Франкија" потписао нови двогодишњи уговор и у клубу ће остати до 2023. године. Њему је актуелни уговор истицао на крају ове сезоне.
Занимљиво је и то да поједини италијански медији спекулишу да би Миленковић могао да постане нови капитен Фиорентине.
Овај 23-годишњи Београђанин је члан италијанског тима од лета 2017. године, када је стигао из Партизана за 5,1 милион евра.
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ НА МАРАКАНИ: Звезда у суботу чека ТСЦ, деца опет бесплатно на трибине
19. 08. 2021. у 12:49
САНТА КЛАРА БЕЗ ПОЛА ТИМА! Рамос: Наду против Партизана нам нико не може одузети!
19. 08. 2021. у 10:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)