НАКОН СКАНДАЛА НА ОЛИМПИЈСКИМ ИГРАМА: Популарна глумица Кејли Куоко не жали новца, жели да откупи злостављаног коња!
Међу љубитељима коњичког спорта бура се подигла током Олимпијских игара у Токију када је Ким Рајзнер, тренер немачке екипе модерног пентатлона, дисквалификована због ударања коња.
ФОТО: ЕПА
Позната глумица Кејли Квоко понудила је да купи Сент боја, коња који је добио ударац. И не пита за цену. Квоко је и сама заљубљеник у коњички спорт којим се аматерски и бави, а њен супруг је тренер коња Карл Кук.
- Осећам да ми је дужност да прокоментаришем ову срамотну ствар која се догодила. Оно није било олимпијско такмичење, оно је било одвратно, без стила и на велики број начина представило је наш спорт као насилан. Тим би морао да се стиди, поручила је Квоко на свом Инстаграму.
Уз то је поделила и фотографије јахачице Анике Шлеу која плаче док се бори да убеди свог коња да прескочи препреку, а имала је и поруку и за Шлеу и њеног тренера:
- Ви и ваш тим нисте учинили своју земљу поносном. Учинили сте да сви изгледамо лоше. Стидите се, нека је бог у помоћи свакој животињи са којом сте у контакту. Ваше понашање је на свим нивоима било одвратно. То није наш спорт, ово га не представља. Ова јахачица и њен тренер су потпуна срамота.
- Спремна сам да купим вашег коња и покажем му како изгледа слободан живот. Само реците цену, написала је уз напомену да се уопште не шали.
(Спорт клуб)
Препоручујемо
УДОВИЧИЋ ЧЕСТИТАО МЕДАЉУ ОДБОЈКАШИЦАМА: Хвала вам за понос, хвала за све!
08. 08. 2021. у 08:00
ПОЧЕЛЕ СУ 32. ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ: Пламен је упаљен, све је спремно за такмичења (ФОТО)
23. 07. 2021. у 17:40
НИШЛИЈА СЕ ОКИТИО ЗЛАТОМ У ТОКИЈУ: Француска олимпијски шампион у Рукомету!
07. 08. 2021. у 19:50
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!
ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.
14. 02. 2026. у 08:00
ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!
"Највећи слом у историји". Тим речима поједини медији описују оно што је главни фаворит за злато у уметничком клизању, Американац руског порекла Иља Маљинин, доживео у финалу Олимпијских игара "Милано / Кортина 2026".
14. 02. 2026. у 12:43
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)