САСТАВИ: Станојевић није калкулисао, направио само једну промену у односу на меч у Русији
ПАРТИЗАН од 21 час у Београду игра реванш меч квалификација за Лигу конференција против Сочија. Тренер црно-белих Александар Станојевић одредио којих 11 играча ће почети сусрет.
ФОТО: ФК Партизан
Он је направио промену у односу на меч у Русији. Уместо Александра Шћекића место у старној постави заузео је Милош Јојић.
Очигледно да је Станојевић био задовољан издањем својих изабраника у Сочију, па им је и овога пута указао поверење.
Састави тимова:
Партизан (4-2-3-1): Поповић - Живковић, Вујачић, Саничанин, Урошевић - Јојић, Здјелар - Пантић, Натхо, Марковић - Рикардо.
Сочи (5-4-1): Џанајев - Заика, Прохин, Родригао, Бараћ, Терехов - Јусупов, Цалагов, Нобоа, Попов - Барсов.
Препоручујемо
ТУЖНА ВЕСТ У ПОРОДИЦИ ФУДБАЛЕРА ПАРТИЗАНА: Лутовац неће играти против Сочија
12. 08. 2021. у 12:24
ПАРТИЗАНОВА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА: Тренирај са Марковићем и Пантићем и помози малом Бошку
12. 08. 2021. у 12:12
ТРЕНЕР СОЧИЈА ПРЕД ПАРТИЗАН: Очекујем да победимо, предност црно-белих ће бити навијачи
11. 08. 2021. у 21:46
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)