РЕВАНШ НИЈЕ НЕМОГУЋА МИСИЈА: Фудбалери војводине гостују ЛАСК-у
ФУДБАЛЕРИ Војводине вечерас (21) у Клагенфурту, у реванш утакмици 3. кола квалификација за Лигу конференција, гостују ЛАСК-у намерени да надокнаде „минус“ 0:1 од пре недељу дана на „Карађорђу“.
ФОТО: ФК Партизан
Новосађанима, наравно, неће бити лако да јуре предност аустријског представника али су, са своје стране убеђени да пред њима није „немогућа мисија“.
Јер, видели су то у првом сусрету, у којем су пред својим навијачима изразили више респекта према госту, да повезанијом игром у нападу могу да припрете ривалу. Осим тога, укњижили су и прву првенствену победу минулог викенда над Вождовцем и добили додатни ветар у леђа.
– Утакмица са Вождовцем нам је била веома важна јер је требало да одиграмо добар меч и победимо пред тешко гостовање у Аустрији. Искористили смо прилику да одморимо неке од играча па ћемо у Клагенфурту бити комплетни, осим бека Цуцина који мора да одради „картон паузу“. Атмосфера у екипи је одлична, играчи верују да европска прича никако није завршена али уједно ни не претимо домаћину- каже Салавољуб Ђорђевић, тренер Војводине и наглашава да је жеља његових изабраника да се представе у најбољем светлу и да снагом колектива покушају да направе подвиг.
ПОДРШКА ОДБОЈКАША
ФУДБАЛЕРЕ Војводине без резерве јуче су подржали играчи и руководство нашег најтрофејнијег одбојкашког колектива. Вишеструки шампиони, одбојкаши Војводине, упутили су речи охрабрења фудбалерима.
- Радујемо се новој међународној утакмици фудбалског представника велике породице Спортског друштва Војводина . Навијамо свим срцем и прижељкујемо Вошину победу и пролаз даље, а тиме и наставак европске приче, коју новосадски спорт, без сумње, заслужује – поручују одбојкаши Војводине.
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
ПРЕНОС, СРБИЈА - ЦРНА ГОРА: Шта се ово дешава?!
Србија и Црна Гора се боре за пласман у четвртфинале Светског првенства за рукометашице, а пренос можете уживо да пратите уз портал "Новости".
06. 12. 2025. у 15:18 >> 16:39
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (1)