МАЈСТОРИЈА НАТХА У НОВОМ ПАЗАРУ: Изралеац постигао фантастичан гол (ВИДЕО)

08. 08. 2021. у 21:53

ПАРТИЗАН гостује у Новом Пазару у четвртом колу Суперлиге Србије, а црно-бели воде после 45 минута поготком Бибраса Натха.

Израелац је постигао сјајан гол. Распалио је везиста клуба из Хумске по лопти са неких 25 метара слабијом левом ногом и матирао Милоша Остојића.

Играо се 42. минут када је Натхо постигао за сада једини гол на утакмици. Партизан је теренску иницијативу крунисао голом.

Подсетимо, ово је изабраницима Александра Станојевића 11. погодак у првенству, а треба рећи да им мрежа још мирује.

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 13:13