ВОЈВОДИНА СИГУРНА ПРОТИВ ВОЖДОВЦА: Првенац Колубаре против Чукаричког!

08. 08. 2021. у 20:49

ОДИГРАНА су два дуела 4. кокла Суперлиге Србије. Изненађење је у Лазаровцу направила Колубара, док је Војводина била сигурна против Вождовца.

Војводина је све "решила" у првом полувремену. Били су бољи Новосађани током целог меча, а за победу им је било довољно мање од 20 минута.

Вељко Симић донео је предност домаћину у 23. минуту дуела, а Мирко Топић у 37. увећао је предност Новосађана, а испоставиће се уједно поставио и коначан резултат.

Изненађење је виђено у Лазаревцу где је Колубара славила са 3:1 против фаворизованог Чукаричког.

Добро је почело по Чукарички. Ђорђе Јовановић донео је предност Чукаричком у 24. минуту. Уследила је рапсодија домаћина у наставку меча.

Два пута у стрелце се уписао Урош Ђурановић. Ђурановић је први гол постигао у 30. минуту, потом је на 2:1 повисио почетком другог полувремена Богдан Младеновић, а коначних 3:1 поставио је Ђурановић другим голом, у 79. минуту.

НОВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ: Ево у каквом је стању син Дејана Станковића

Пре неколико дана јавност је потресла вест да је син легендарног српског фудбалера Дејана Станковића, Стефан у болници у Милану, а сада се Станковић огласио и информисао све да се стање поправља.

20. 04. 2024. у 08:34