ДРАМА У МОСКВИ: Српском фудбалеру спасавали живот, меч завршио крваве главе (ВИДЕО)

СТАМЕНИ Српски дефанзивац Иван Миладиновић, фудбалер Сочија на позајмици у Нижњем, забринуо је навијаче након јучерашњег дуела.

ДРАМА У МОСКВИ: Српском фудбалеру спасавали живот, меч завршио крваве главе (ВИДЕО)

ФОТО: Принтскрин/Јутјуб/NEWS TODAY

Судар снажног српског дефанзивца и фудбалера Спартака са којим се борио за лопту догодио се јуче, а Миладиновић је брзо пребачен у болницу. 

Њему су првобитно помогли саиграчи, а потом и лекарски тим Нижњег, да би на крају био хоспитализован, а у болници се још увек налази. 

Данас се саопштењем огласио и клуб који га је пре само неколико недеља довео на позајмицу из Сочија. Миладиновић је задобио јак ударац у предњи леви део главе, али и једну унутрашњу повреду. 

- Верујемо да ће се наш борац изборити са овим и да ће се ускоро прикључити тиму. У међувремену, нашем дефанзивцу желимо брз опоравак. Уз тебе смо, Иване.

Миладиновић и офанзивац московског Спартака Езекијел Понсе сударили су се главама, а обојица су истог тренутка пали на траву. Најближи саиграчи су одмах почели да дозивају помоћ са клупе за резерве, док су га други окретањем на бок и извлачењем језика спречили да се угуши.

Подсећамо, Иван је током каријере у Србији носио дрес Јагодине и Радничког из Ниша. 

(Мондо/Новости) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!