ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ОПРОШТАЈ ЛИОНЕЛА МЕСИЈА: Барселона заказала конференцију на којој ће се обратити Аргентинац
ФУДБАЛСКА јавност опоравља се још увек од шока који је настао одласком Лионела Месија из Барселоне.
Фото: EPA-EFE/Jose Manuel Vidal
Каталонски клуб се огласио у четвртак, дан касније и председник Ђоан Лапорта, а прилику да изнесе и своју последњу реч имаће и Меси.
Наиме, Барселона је потврдила да ће у недељу од 12 часова на Ноу Кампу Меси одржати конференцију, на којој ће имати прилику да искаже своју верзију приче и оно још битније - опрости се од навијача, чију је неизмерну подршку имао 21 годину.
У међувремену, а прошло је непуних 48 сати, Аргентинац се према информацијама практично свих европских медија договорио са Пари Сен Жерменом, а званична промоција наводно је заказана за уторак.
Препоручујемо
АРГЕНТИНАЦ ИДЕ КОД ЋАВИЈА: Катарски тим Месију нуди милијарду евра за три године!?
06. 08. 2021. у 18:14
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
СРБИЈА ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ! Ко, бре, неће са Русима? Ми, Срби, хоћемо!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" и Србија је уплетена.
02. 03. 2026. у 12:44
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)