СЈАЈНИ ЧУКАРИЧКИ СРУШИО ХАМАРБИ: "Брђани" одиграли одличан меч, са добрим резултатом иду у Шведску

05. 08. 2021. у 22:57

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког одиграли су сјајну утакмицу против Хамарбија. "Брђани" су славили са 3:1 у првом мечу трећег кола квалификација за Лигу конференција.

СЈАЈНИ ЧУКАРИЧКИ СРУШИО ХАМАРБИ: Брђани одиграли одличан меч, са добрим резултатом иду у Шведску

Храбро, отресито и агресивно су изабраници Душана Ђорђевића ушли у утакмицу која се играла на стадиону Партизана.

Оваква партија улива поверење код навијача и веру да "брђани" могу да задрже ову предност и у Стокхолму.

Чукарички је искористио теренску иницијативу и повео преко Ђорђа Јовановића у 22. минут, али радост није дуго трајал.

Гости су само три минута касније поравнали преко Лудвигсона који је побегао Шапићу и лако савладао Петровића.

Ипак, до одласка на одмор домаћин је други пут дошао до вођства. Марко Доцић је добио одличну повратну лопту, шутирао из прве и погодио за нову радост свог клуба.

Друго полувреме није могло боље да почне. Играо се 52. минут када је капитен Доцић поново затресао мрежу ривала и одвео "брђане" на два гола разлике.

До краја утакмице је резултат могао да се промени на обе стране, али до тога није дошло, па је сада Хамарбију потребна победа од три разлике уколико жели да прође даље, пошто је познато да гол у гостима више не важи.

Реванш меч игра се за седам дана у престоници Шведске. Победник овог двомеча играће са бољим из дуела Ујпешт - Базел (швајцарски тим славио у Мађарској 2:1).