ПОСЛЕДЊА ШАНСА ЗА ЈОВИЋА? Карло Анчелоти указаће прилику српском нападачу

Оља Мркић

05. 08. 2021. у 22:46

ФУДБАЛЕРИ Реала из Мадрида састаће се у недељу (18.30) у Клагенфурту у контролном мечу са Миланом, а то би могла да буде и последња шанса Луки Јовићу (23) да се наметне тренеру Карлу Анчелотију за следећу сезону.

ПОСЛЕДЊА ШАНСА ЗА ЈОВИЋА?  Карло Анчелоти указаће прилику српском нападачу

Фото АП

Млади српски нападач се није прославио у мечу против Глазгов Ренџерса прошлог викенда, у ком је "краљевски клуб" поражен 2:1. Играо је првих 45 минута, али био је неприметан, према писању шпанских медија.

Претходних дана кружиле су вести да су за Јовића заинтересовани милански клубови, али да је цена од 35 милиона евра превисока. Претходну полусезону је провео на позајмици у Ајнтрахту, где је на 18 мечева постигао 4 гола.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТВРДО НА АЛФОНСО МОРУБЕУ: Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака

ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака

ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.

28. 03. 2026. у 07:30

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (1)

ДА НИЈЕ БИЛО ХАРДЕНА, НЕ БИ БИЛО НИ ДОНЧИЋА! Контроверзна изјава прослављеног НБА аса