СВЕТ У СУЗАМА: Погинуо син Михаела Балака у тешкој саобраћајној несрећи - ужасни судар квадова два сата после поноћи
НЕСРЕЋА се догодила у два сата иза поноћи
Фото: Танјуг/АП
Прослављени немачки фудбалер Микаел Балак трагично је изгубио 18-годишњег сина приликом судара квадова у Португалији, преносе медији из ове земље.
Балаков син Емилио налазио се на одмору у овој медитеранској земљи, а насрећа се догодила у два сата иза поноћи и потресла цео свет. Бивши фудбалер годинама уназад има кућу у Португалији, недалеко од Лисабона, и са породицом сваког лета долази на одмор.
Детаљи несреће у једном од најлуксузнијих летовалишта још нису познати јавности.
Балак је каријеру завршио 2012. године у Бајеру из Леверкузена, где је играо последње две сезоне, а где је од 1999. године стекао пуну афирмацију.
У каријери је играо из минхенски Бајерн, где се уз Челси најдуже задржао.
(Моцартспорт)
Препоручујемо
ЛОШЕ ВЕСТИ ИЗ ЕНГЛЕСКЕ: Звезде Премијер лиге имале саобраћајну несрећу (ФОТО)
27. 01. 2026. у 20:50
ПРВА ЉУБАВ ЗАБОРАВА НЕМА: Лоренцо Инсиње се вратио у италијански фудбал!
27. 01. 2026. у 20:40
ПОГОДИЛИ СМО КВОТУ 39! Наши типстери доминирају! Ево нових предлога за мечеве на којима верујемо да неће бити победника
ДОМИНАЦИЈА!
27. 01. 2026. у 11:30
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (2)