ОВО ТРЕБА ДА УЂЕ У ВАТЕРПОЛО УЏБЕНИКЕ: "Делфини" невероватном одбраном излудели Италијане (ВИДЕО)

04. 08. 2021. у 21:38

ВАТЕРПОЛИСТИ Србије надиграли су Италију са 10:6 у четвртфиналу Олимпијских игара, али један детаљ са овом меча је посебно упечатљив.

ОВО ТРЕБА ДА УЂЕ У ВАТЕРПОЛО УЏБЕНИКЕ: Делфини невероватном одбраном излудели Италијане (ВИДЕО)

Оно што су играчи Дејана Савића урадили у првој четвртини треба да се нађу у ветрполо уџбеницима.

Наиме, у једном моменту судије су искључиле тројицу српских играча, па се играло шест на три пред голом Бранислава Митровића. Међутим, ни то није било довољно Италијанима да постигну гол, већ су се "делфини" и у тој ситуацији одбранили.

То је сигурно утицало на "азуре" који су прво полувреме окончали са свега три постигнута гола.

Подсетимо, Србија у полуфиналу игра против Шпаније (петак, 12.50) једине селекције која је до сада забележила све победе.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17