ФИЛИП ХОЛЕНДЕР: Лако уз Гомеша, феноменално сарађујемо

М. БЛАЖИЋ

02. 08. 2021. у 19:48

НИШАНСКЕ справе су подешене, одбрана функционише као сат, па је и трећи голман Партизана у сезони остао неоцењен у првенственом мечу.

ФИЛИП ХОЛЕНДЕР: Лако уз Гомеша, феноменално сарађујемо

ФОТО: ФК Партизан

Уз то офанзивни потенцијал је ојачан голгетерским буђењем Филипа Холендера у дуелу са Вождовцем (4:0). Мађарски репрезентативац је због репрезентативних обавеза пропустио комплетан припремни период, а недељни меч у Хумској је показао да је већ ухватио прикључак и да Александар Станојевић има нову слатку муку уочи састављања стартних 11 за први меч трећег кола квалификација Лиге конференција у Сочију (четвртак, 18.00).

- Ова победа је много битна за нас и презадовољни смо - истакао је Холендер у дану после трећег везаног првенственог тријумфа црно-белих.

И у недељу против "змајева" је све у игри Партизана функционисало беспрекорно, а оно што може да радује је одлична сарадња на релацији Холендер - Гомеш.

- Он је фантастичан играч! Много ми је драго што је ту, врло је битан за нас. Феноменално игра, добро сарађујемо, само да наставимо.

Четири лопте у мрежи "змајева" стигле су са четири различите "адресе" што представља јасан показатељ да свако може да представља опасност по гол противника.

- То је наш препознатљив стил. Сви дају максимум, сви желе да дају голове, да побеђују. Ја волим тај менталитет. Много ми значи гол, посебно то што су сви момци жељни и вољни, па и мене гурају на неки начин.

Времена за уживање у оствареном нема, пошто је већ у четвртак на програму гостовање Сочију.

- Нимало лак период за нас, имамо доста утакмица, али припремамо се и већ сад анализирамо Сочи. Идемо у Русију свесни својих могућности логично надам се и верујем да ћемо успети да остваримо позитиван резултат - закључио је Холендер. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)