ОДБОЈКАШИЦЕ ПОНОВО МЕЉУ: Србија разбила Кореју, следи четвртфинале

ОДБОЈКАШИЦЕ Србије поново мељу. Снагу изабраника Зорана Терзића осетила је Кореја која је поражена са 3:0 (25:18, 25:17, 25:15).

ОДБОЈКАШИЦЕ ПОНОВО МЕЉУ: Србија разбила Кореју, следи четвртфинале

Фото: АП

Изгубиле су наше шампионке од Бразила, али то их није уздрмало, шта више то их је само натерало да искале бес на азијској селекцији.

Србија је често нападача кроз средину, преко Милене Рашић и Мине Поповић, а Кореја за то није имала решење.

Таква слика је била у првом сету, али се није много мењала ни у наставку. То најбоље показује број освојених поена у преостала два дела меча.

Србија тако као друга из групе пролази у четвртфинале, а противника тек треба да добије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара