ПАРТИЗАН НАСТАВИО ДА РЕШЕТА: Рикардо и Шћекић погодили мрежу Вождовца (ВИДЕО)

01. 08. 2021. у 21:42

ПАРТИЗАН је наставио да игра сјајно на старту нове сезоне. Црно-бели су после свега 22 минута постигли два гола против Вождовца.

Најпре се у стрелце уписао Рикардо Гомеш у 10. минуту. Репрезентативац Коморских Острва је савладао Милоја Прековића, али је судија поништио гол због наводног офсајда.

Ипак, након консултација са колегама из ВАР собе одлучено је да се погодак призна. И заиста делује да офсајда није било.

Други гол био је дело Александра Шћекића. Искористио је центаршут са десне стране и главом закуцао лопту у мрежу ривала.

ЈОКИЋ И ДЕНВЕР ПОКАЗУЈУ ЗАШТО СУ ШАМПИОНИ: Кошаркаши Минесоте нису навикли да играју под оваквим притиском

У ноћи између недеље и понедељка кошаркаши Минесоте ће угостити Денвер у круцијалној четвртој утакмици полуфинала Западне конференције (2:00).

12. 05. 2024. у 12:45