АРСОВИЋЕВА ОСМА У ТРОСТАВУ: Српска стрелкиња завршила учешће у финалу

Оља Мркић

31. 07. 2021. у 09:52

НАКОН одличних квалификација Андреа Арсовић наступила је у финалу Олимпијских игара у дисциплини пушка 50 метара тростав.

АРСОВИЋЕВА ОСМА У ТРОСТАВУ: Српска стрелкиња завршила учешће у финалу

ФОТО: ОКС

После прве серије Андреа Арсовић била је осма. Поправила се српкиња у наставку и дошла до шестог места. Ипак, након 15 испаљених дијабола српкиња пада на седмо место након дисциплине клечећег става.

Уследила је друга серија - лежећи став. Поправила је пласман у првој серији, нашла се Српкиња на шестом месту. Потом је Арсовићева пала на осмо место.

У стојећем ставу Андреа није успела да надокнади заостатак па је као последњепласирана елиминисана из даљег такмичења. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ ТРЕНЕРСКИ ПОСАО: Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).

20. 03. 2026. у 07:10

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута