САВО МИЛОШЕВИЋ СЕ ПРОВУКАО НА МАЛТИ: Олимпија после пенала елиминисала Биркиркару

ОЛИМПИЈА из Љубљане, чији је тренер Саво Милошевић, теже него што се очекивало пласирала се у треће коло квалификација за Лигу конференција.

САВО МИЛОШЕВИЋ СЕ ПРОВУКАО НА МАЛТИ: Олимпија после пенала елиминисала Биркиркару

Милошевић (Партизан) Фото М. Вукадиновић

"Змајчеки" су у Словенији победили Биркиркару са 1:0, да би идентичним резултатом изгубили на Малти.

Како није било голова у додатних 30 минута приступило се извођењу пенала, а ту се боља снашла Олимпија.

Трагичар за Биркиркару био је Мбонг, који је промашио пенал у четвртој серији, док су остали извођачи били сигурни.

Следећи противник Олимпији биће бољи из двомеча Шкупи – Санта Клара. Португлаци су славили у првом мечу са 3:0.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина