СТОЈКОВИЋ ОТИШАО, СТИЖЕ ЗАМЕНА: Брани за потенцијалног ривала Звезде у квалификацијама за ЛШ, примио један гол на 11 утакмица
ОТИШАО је Владимир Стојковић из Партизана. Доскорашњи капитен клуба из Хумске каријеру наставља у Саудијској Арабији. Клуб из Хумске је у потрази за новим чуваром мреже.
Фото: Н: Параушић
Тренутно је први избор Александар Поповић, ту је још и Немања Стевановић, а тренер Александар Стевановић је наговестио довођење још једног чувара мреже.
Како наводи Спортски журнал, нови члан црно-белих могао би да буде Душан Марковић (23). Он је већ дуго жеља Партизана, а сада је члан Шерифа из Молдавије, потенцијалног ривала Црвене звезде у 3. колу квалификација за Лигу шампиона. Он је у завршници протеклог првенства Молдавије помогао тиму да освоји титулу, тако што је примио само један гол на 11 утакмица. Везан је уговор за клуб из Тираспоља, па би Београђани за њега треба да плате обештећење. То не би требало да представља проблем.
Пре одласка у Молдавију Марковић је у Суперлиги Србије бранио гол Рада. У елитном рангу Србије има 81 утакмицу, а није савладан 16 пута.
Прошле зиме Марковић је прешао у Шериф.
– Не бих ништа конкретно могао да вам кажем на ту тему. Играч сам Шерифа, уговор ми је на снази до зиме и задовољан сам. Наравно да ми годе приче о интересовању тако великог клуба као што је Партизан – поручио је Марковић за Журнал.
(Спортски журнал)
Препоручујемо
ТРОГОДИШЊИ УГОВОР ЗА ШТОПЕРА: Потпис у Партизану - задужио дрес са бројем "15"
14. 07. 2021. у 15:30
ПАРТИЗАН ДОВЕО ШПИЦА: Потписао на 3 године, у Хумској много очекују од њега (ФОТО)
12. 07. 2021. у 10:04
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (1)