НОВАК ОПЕТ У НЕВРЕМЕ: Апели организаторима не помажу, ево када Ђоковић игра против Штруфа
ОРГАНИЗАТОРИ тениског турнира на Олимпијским играма у Токију оглушили су се о захтеве Новака Ђоковића да се почетак мечева одложи за каснје у току дана, због паклених временских услова.
ФОТО: Тањуг
Најбољи тенисер света изаћи ће на терен у другом колу Олимпијских игара против Јан-Ленарда Штруфа у понедељак око девет сати ујутру по средњоевропском времену, упркос апелима да мечеви због врућине почну касније.
Програм почиње у четири сата изјутра, а пре светског броја један своје дуеле одиграће Наоми Осака – Викторија Голубић, Александер Зверев – Данијел Галан и Дона Векић – Арина Сабаленка, али без обзира на дужину трајања ових мечева тешко да ће Новак заобићи врућину и спарину која влада у Токију.
Податак који би мање требало да брине његов стручни штаб је што је у пет дуела против Немца изгубио само један сет, па би било право чудо уколико тим стопама не би кренуо и сутра.
Уколико победи, Новака би у трећој рунди чекао бољи из окршаја Алехандра Давидовича Фокине и Џона Милмана, који је на програму не пре 7.30 по средњоевропском времену.
Нина Стојановић такође игра свој меч друге рунде – ривалка јој је Марија Сакари из Грчке, полуфиналисткиња Ролан Гароса и тренутно 19. тенисерка света. Тај окршај на програму је у 4.00 на терену број седам.
ЈУВЕ НАПАДА ЛИГУ ШАМПИОНА: Победа против тима из доњег дома води "стару даму" у врх табеле!
ДРУГИ део сезоне Јуве ће отворити пред својим навијачима на "Алијанц стадиону" где ће угостити редовну муштерију, екипу Кремонезеа (20.45).
12. 01. 2026. у 07:30
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)