ТИЈАНА БОГДАНОВИЋ ИМА ДРУГУ ШАНСУ: Српскиња у репесажу тражи бронзу у Токију
РЕПРЕЗЕНТАТИВКА Србије у теквондоу Тијана Богдановић пласирала се данас у репесаж у категорији до 49 килограма на Олимпијским играма у Токију.
Тијана у Олимпијском селу / Фото Инстаграм
Богдановић је у репесажу и има и даље шансу да се бори за бронзану медаљу, пошто се Шпањолка Адријана Иглесијас Сересо пласирала у финале.
Сересо је јутрос победила Богдановић са 12:4. Богдановић ће се у репесажу од 12.30 борити против Кинескиње Цињу Ву.
Надамо се да ће наша сребрна девојка из Рија успети да се домогне бронзе у Токију.
(Максбет спорт)
Препоручујемо
СРПСКИ ТИМ ТРЕНУТНО БРОЈИ 85 ЧЛАНОВА: За 10 дана почињу Олимпијске игре
13. 07. 2021. у 11:45
СРБИЈА САВЛАДАЛА И ХОЛАНДИЈУ: Добар почетак за наше баскеташе
24. 07. 2021. у 08:46 >> 08:52
МЕЧ ОДЛУКЕ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Победа у Виторији је императив за чету Саше Обрадовића!
НАЈБТИНИЈИ меч у досадашњем току Евролиге кошаркаши Црвене Звезде одиграће вечерас у "Фернандо Буеса" арени где ће их од 20.30 угостити Басконија.
25. 03. 2026. у 11:38 >> 11:38
АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА КОД НАС! "Србија масовно производи нове Николе Јокиће!" (ВИДЕО)
Никола Јокић не само да је опчинио НБА лигу, већ је ас Денвер нагетс и кошаркашке репрезентације Србије "крив" што се Американци све више одушевљавају нашом земљом. А нарочито - српском кошарком.
25. 03. 2026. у 13:00
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)