НЕКАДАШЊА ЗВЕЗДА ЈУНАЈТЕДА У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Прети му пет година затвора, избацио нагу жену на улицу!

Александар Илић
Александар Илић

23. 07. 2021. у 20:57

НЕКАДАШЊА звезда Манчестер јунајтеда Рајан Гигс суочен је са петогодишњом затворском казном.

НЕКАДАШЊА ЗВЕЗДА ЈУНАЈТЕДА У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Прети му пет година затвора, избацио нагу жену на улицу!

Фото: ЕПА

Селектор Велса налази се под суспензијом због активног судског поступка. Велшанин се терети да је у ноћи 1. новембра 2020. нанео телесне повреде својој бившој девојци Кејт Гревил. 

Касније те вечери физички је насрнуо на жену у двадесетим годинама, а она је срећом прошла без пореда.

Гигс је у вези са Кејт Гревил био од 2017. Веза је почела недуго пошто је откривено да је супуругу Стејси годинама варао са женом његовог рођеног брата.

Тужилаштво је пред судом показало снимак на којем се види како Гигс супругу удара ногом у леђа и голу је избацује из његове хотелске собе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута