ШПАНАЦ УПОЗОРАВА НОВАКА ДА НЕ СМЕ ДА СЕ ОПУСТИ: Ђоковић је фаворит, али мораће да буде опрезан
НОВАК Ђоковић напада олимпијско злато, једини подухват до кога није успео да стигне током богате каријере.
ФОТО: Тањуг
Токио је идеална прилика да се најбољи тенисер света окити најсјајнијим одличјем. Први ривал на том путу му је Боливијац Уго Делијен (139. на АТП листи).
Новак је због тога што му недостаје пристао на тешке услове који владају у престоници Јапана, а тај потез је поздравио шпански тенисер Пабло Карењо Буста.
- Човече, ако бих се ставио на његово место, са три трофеја на Гренд слемовима и опцијом да славим на Олимпијским играма и УС опејну, такође бих покушао да освојим све - почео је Карењо Буста за "Пунто де Бреак".
Тренутно 11. играч света сматра да је Ђоковић фаворит, али да мора да буде опрезан. Иначе, српски ас је играо баш против Шпанца када је дисквалификован са Ју-Ес опена када је нехотице погодио у врат линијског судију.
- Било би то нешто јединствено што би постигао Новак, историјски рекорд. Тренутно је супериорнији у односу на друге играче, али мало прекомерног опуштања може да нашкоди. Мораће да буде опрезан у сваком мечу. Очигледно је фаворит, али мораће то да поново да покаже на терену и наредним турнирима - закључио је Карењо Буста.
Подсетимо, Ђоковић против Делијена игра четврти меч на централном терену, а тај дуел би требало да почне око 10 сати.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ОТКРИВЕН РАЗЛОГ: Ево зашто Новак Ђоковић није био у тиму Србије на отварању ОИ
23. 07. 2021. у 15:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)