ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: Милојевић пао на Грбавици, Вележ изненадио АЕК (ВИДЕО)

22. 07. 2021. у 22:31 >> 22:46

ЈЕДНО од највећих и најпријатнијих изненађења у Лиги конференција приредили су фудбалери Вележа који су савладали АЕК, који са клупе предводи бивши тренер Црвене звезде Владан Милојевић, са 2:1.

EPA-EFE/FEHIM DEMIR

Мостарци су фаворизованог ривала дочекали на стадиону Грбавица у Сарајеву.

Ансарифард је у 12. минуту донео предност грчкој екипи, да би само два минута касније изједначење донео Омар Пршеш.

Велику победу Вележу донео је Зајмовић у 53. минуту, а двадесетак минута касније, рођени су преко Георгијевића пропустили велику прилику да вођство удуплају и тако дођу можда и надомак сензационалне елиминације грчког великана.

Од осталих резултата треб издвојити дебакл Будућности која се обрукала на Фарским острвима, поразом од 0:4 од Торшавна, али и реми без голова другог црногорског представника Сутјеске против Макабија из Тел Авива.

Сочи је победом од 3:0 над Кешлом вероватно решио питање наредног противника Партизана, наравно уколико црно-бели прођу Дунајску стреду.