СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички славио, меч обележили преокрети, расизам и црвени картон!

16. 07. 2021. у 20:08

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког савладали су екипу Вождовца након преокрета са 2:1 у уводном мечу нове сезоне Суперлиге Србије.

Меч је поред преокрета, обележио и еврогол фудбалера гостију, као и расистички испад домаћих навијача, због којег је меч на кратко прекинут.

Чукарички је на Бановом брду након преокрета савладао Вождовац са 2:1. Гости су у деветом минуту већ добили црвени картон, када је искључен Станисављевић.

Ипак, шест минута касније, "Змајеви" евроголом Милојевића долазе у вођство. Пред крај првог полувремена, утакмица је прекинута на кратко, а као разлог је наведен расизам.

Наиме, главни судија меча Марковић је због увреда упућених играчу Чукаричког Кемпбелу, прекинуо меч и затражио од спикера да опомене навијаче. Утакмица је настављена, Чукарички је изједначио у 43. минуту преко Јовановића, а поменути Кембел био је измењен на полувремену.

До краја меча виђен је још један гол, поново у мрежи Вождовца. Јовановић је у 70. минуту постигао други гол и тако донео преокрет и победу домаћину.