ЗВЕЗДА ИМАЛА ПОСЕД, АЛИ БОЛИ СТАТИВА БЕНА: "Нула" Звезде и Воше на премијери пред публиком

А. Илић

16. 07. 2021. у 22:01 >> 22:03

ДРУГИ меч у сезони 2021/22 у суперлигашком каравану завршен је без голова. Пред око 20.000 навијача на Маракани Звезда је имала посед, али је изостала реализација, меч је завршен резултатом 0:0.

ЗВЕЗДА ИМАЛА ПОСЕД, АЛИ БОЛИ СТАТИВА БЕНА: Нула Звезде и Воше на премијери пред публиком

Звезда је током меча имала теренску иницијативу, чему у корист говори и посед од готово 70 процената, али је у најважнијим тренуцима изостала реализација.

Играо се 44. минут Катаи је шутирао, брани симмић одбитак долази до Бена који успева да се загради поред Цуцина, на крају успевају уз помоћ оквира гола да се одбране гости. У наставку напада Иванић додаје до Катаија, а ударац играча из Србобрана завршио је крај гола!

Ново узбуђење у 52. минуту центрирао је Катаи, Иванић спустио за Бена, а он промашио из петерца.

Изабраници Славољуба Срнића добро су се бранили у наставку меча. Наставила се теренска иницијатива црвено-белих, али су до краја меча мреже остале мирне.

Црвена звезда - Војводина 0:0 (0:0)

Судија: Лазар Лукић

Стадион "Рајко Митић

Гледалаца 20.360

Црвена звезда: Борјан - Гајић (46. Бакајоко), Драговић, Бабић, Родић (75. Ераковић) - Крстичић, Саного (46. Канга) - Бен (71. Бен), Иванић, Катаи - Крстовић (75. Павков)

Војводина: Н. Симић - Бјековић (29. Цуцин), Стевановић, Ковачевић, Деветак - Топић (60. Максимовић), Буснић - Новевски, В. Симић, Човић - Мркаић (60. Зукић)

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

КРАЈ МЕЧА - Одлична утакмица на стадиону Рајко Митић иако је недостајала завршшница, узбуђења није мањкало. Бољи је био домаћи тим, али се Новосађани враћају кући задовољнији

90+7. МИНУТ - Сада се Човић нашао у офсајду, затресао је мрежу али ништа од гола.

90+3. МИНУТ - Лепа прилика за Катаија, још боља одбрана Симића, Лукић показуије да је био офсајд.

90. МИНУТ - Седам минута продужен је меч на стадиону "Рајко Митић".

88. МИНУТ - Канга шаље до Фелипеа Фалка, али добро реагује Зукић. Лопта готово константно у поседу Звезде, али се за сада Војводина лепо брани.

85. МИНУТ - Зукић из корнера шаље одличну лопту, Човић је био највиши у скоку, али туче крај гола.

84. МИНУТ - Лепа прилика за Милана Павкова, не успева ипак нападач Звезде да затресе мрежу.

78. МИНУТ - Велики притисак у шеснаестерцу гостију. Фалко одлично центрира, а Ковачевић успева да отклони опасност.

77. МИНУТ - Шутирао је Мирко Иванић, траже домаћи пенал, а Лазар Лукић одлучио је да погледа ВАР снимак. Нема елемената за једанаестерац.

75. МИНУТ - Дебитоваће и Диони за Црвену звезду. Улазе и Павков и Ераковић.

58. МИНУТ - Новевски је из контре можда и себично реаговао - шутирао је са ивице шеснаестерца преко гола Милана Борјана.

57. МИНУТ  - Бен добија одличну лопту са леве стране шутира између двојице дефанзиваца Војводине, лопта одлази преко гола.

52. МИНУТ - ВЕЛИКА ШАНСА за Црвену звезду, центрирао је Катаи, Иванић спустио за Бена, а он промашио из петерца.

47.МИНУТ - Иванић је шутирао, лопта се од једног дефанзивце одбила до Крстовића, али је изненадила младог нападача и одбила се од њега поред гола

46. МИНУТ - Доста динамичније друго полувреме одмах од првог судијског звиждука.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

45+2. МИНУТ - Искоса је шутирао Катаи, лопта одлази крај Симићевог гола.

45. МИНУТ - Продуђен је дуел два минута.

44. МИНУТ - СТАТИВА БЕНА! - Катаи је шутирао, брани симмић одбитак долази до Бена који успева да се загради поред Цуцина, на крају успевају уз помоћ оквира гола да се одбране гости. У наставку напада Иванић додаје до Катаија, а ударац играча из Србобрана завршио је крај гола!

33. МИНУТ - Поново притисак Звезде. Иванић шаље до Катаија који лоше захвата лопту . Симић будан на голу.

31. МИНУТ - Фантастична акција Војводине, завршио ју је Цуцин ударцем након одбитка, испред њега реагује Драговић и шаље лопту у корнер.

28. МИНУТ - Уместо повређеног Марка Бјековића у игру улази Лука Цуцин.

14. МИНУТ - Сјајно је Иванић грудима покупио ничију лопту на средини терена, кренуо у продор и проиграо Гајића на десној страни, али је он очајно центрирао

8. МИНУТ - Може се рећи да гол у  овом тренутку виси у ваздуху када су у питању налети домаћих. Облеће Звезда око шеснаестерца Воше, али за сада нема озбиљнијих прилика.

1.МИНУТ - Човић је након 10 секунди опробао ударац, шутирао је крај гола!