ЗВЕЗДА САЗНАЛА ИМЕ РИВАЛА: Црвено-бели се враћају на место највећег евро-страдања у историји

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде играће против Каирата у другом колу квалификација за Лигу шампиона. Казахстанци су у реваншу савладали Макаби са 2:0 и укупним резултатом 3:2 изборили пласман у наредну рунду.

ЗВЕЗДА САЗНАЛА ИМЕ РИВАЛА: Црвено-бели се враћају на место највећег евро-страдања у историји

ФОТО: ФК Црвена звезда

Биће ово друго гостовање Црвене звезде Каирату, а прво не памте навијачи српског шампиона по добром.

Пре шест година Звезда је укупним резултатом 1:4 поражена од Каирата и испала у првом колу квалификација за Лигу Европе, што је најраније испадање из европских купова у историји најтрофејнијег српског клуба.

Накбољи играч казахстанског тима је некадашњи ас московског ЦСКА Вагнер Лав који је био стрелац првог гола против Макабија, док је други дело Абикена, који је претходно аистирао Бразилцу.

Прва утакмица играће се наредног уторка или среде у алматију, а реванш на стадиону "Рајко Митић" је седам дана касније.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! "Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство"

Светско првенство у фудбалу у САД, Мексику и Канади само што није почело, а прва утакмица између Мексика и Јужне Африке заказана је за 11. јун. Како то обично бива пред велике спортске смотре, фудбал је постао главна тема свих генерација, али пажњу јавности је, уместо спортских прогноза, привукла једна оштра и неочекивана изјава из Мостара.

09. 06. 2026. у 10:05 >> 11:32

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (1)

СРАМ ВАС БИЛО! Фудбалери Швајцарске Џака и Родригез провоцирали - показивали албанског орла пред Мундијал