ФИОРЕНТИНА ОДБИЛА ПОНУДУ ОД 16 МИЛИОНА: Српски репрезентативац вреди више!
РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ Србије, Никола Миленковић, већ дужи временски период је интересантан клубовима из најјачих европских лига. Често се лицитира о његовој наредној дестинацији.
Фото: EPA-EFE/SIMONE ARVEDA
На почетку прелазног рока одбијена је понуда Вест Хема. У Фиренци нису спремни да га пусте уколико не добију одговарајућу понуду.
Чекићари из Лондона су понудили 16 милиона евра за трансфер двадесеттрогодишњег дефанзивца, међутим то Италијанима није довољно.
Фиорентина би волела да задржи бившег фудбалера Партизана и, наводно, има договор са њим да продужи уговор у случају да не стигне одговарајућа понуда.
Жеља челника италијанског клуба јесте 30 милиона, али највероватније би били задовољни и са 25 милиона евра.
Препоручујемо
ПОЗНАТИ ДЕТАЉИ УГОВОРА: Охи ће у Звезди зарађивати 420.000 евра годишње уз бонусе
03. 07. 2021. у 14:46
ЗВЕЗДА ДОВЕЛА ЖЕЉЕНОГ НАПАДАЧА: Охи на "Маракани" од јануара 2022. године!
03. 07. 2021. у 13:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПАРТИЗАН УЧИ НА СВОЈИМ ГРЕШКАМА: Три бода против Шапчана су императив за "црно-беле"
НАКОН што је у првом колу испустио победу против Земуна, Партизан не сме себи дозволити да и против Мачве којој гостује у другом колу Суперлиге Србије остане без читавог плена (21.00).
26. 07. 2026. у 07:00
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
Србин аутом "прегазио" Дунав и стигао до Хрватске "илегално" - кад моћна река пресуши (ФОТО)
ПОСЕБНУ пажњу привукао је возач аутомобила са српским регистарским ознакама, који је преко готово исушеног дела корита стигао до Вуковарске аде.
24. 07. 2026. у 20:35 >> 20:36
Коментари (0)