ЛИОНЕЛ МЕСИ ОД ПОНОЋИ СЛОБОДАН ИГРАЧ: Барселона на потезу
КАПИТЕН Барселоне и један од најбољих фудбалера данашњице слободан је играч од поноћи.
ФОТО: АП/Танјуг
С обзиром да му уговор са Барселоном истиче у поноћ, а нови још није потписан, он ће бити слободан у избору нове средине.
То значи да било који клуб може да га ангажује и то без обештећења. Ипак, највероватније је да ће остати члан каталонског клуба који би требало да му понуди уговор до 2023. године.
Остало је да се усагласе још појединости у вези са уговором и Меси ће ставити параф на уговор који ће га у Барси држати до 36. године.
Препоручујемо
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!
ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.
21. 03. 2026. у 07:20
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 15:34
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)