ДОБРО ПОЗНАТО ЛИЦЕ НА ПРИПРЕМАМА ЗВЕЗДЕ: Милан Борјан се прикључио тиму
ЦРВЕНА звезда је пре пет дана започела припреме у Аустрији, а данас се табору црвено-белих придружио и капитен Милан Борјан.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Он је имао нешто дужу паузу због репрезентативних обавеза у Канади.
- Један леп период за мене и целу екипу. Много ми је било криво што нисам могао да дођем на прозивку и да будем од првог дана са саиграчима. Једва сам чекао да се прикључим екипи. Веома сам срећан што сам стигао и што ћу од сутра кренути да радим са њима. Све тренинге сам пратио на Звезда ТВ-у. Спреман сам за нове победе, да поново обучем црвено-бели дрес и истрчим на терен – истакао је Борјан.
Момак родом из Книна је изнео импресије поводом прве одигране контролне утакмице против ГАК-а.
- Пратио сам и утакмицу, мислим да раде феноменалан посао, као и увек. Меч су одрадили изванредно. Захтеве које је Станковић тражио на терену су и спровели, а нисмо примили гол, што је најбитније. Победили смо и дали четири гола. Види се да се квалитетно ради и сад само треба тако да наставимо.
Звездин чувар мреже је нагласио да су амбиције црвено-белих увек високе.
- Циљеви су увек Лига шампиона или Лига Европе и дупла круне. Звезда је велики клуб и амбиције су увек највише. Тако да ћемо покушати да и ове сезоне освојимо оба домаћа трофеја и да уђемо у групну фазу неког европског такмичења – подвукао је Борјан.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ЈАЧА ЗА КАПИТЕНА: Милан Борјан се прикључује екипи на припремама у Аустрији
28. 06. 2021. у 11:14
СТАНКОВИЋ О ЛИГИ ШАМПИОНА: Сан ми је да дебитујем пред пуном "Мараканом"
27. 06. 2021. у 18:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
08. 06. 2026. у 07:30
ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Змије опколиле камп репрезентације Швајцарске
Хаос пред почетак Мундијала. Змије су опколиле камп репрезентације Швајцарске, а играчи не крију страх и незадовољство.
08. 06. 2026. у 16:50
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)