ГРОБАРИ НЕ БИ ИМАЛИ НИШТА ПРОТИВ: Манчестер Сити жели Садика

ОЧИ већине навијача упрте су у Шпанију где прате развој око трансфера Умара Садика из Алмерије.

ГРОБАРИ НЕ БИ ИМАЛИ НИШТА ПРОТИВ: Манчестер Сити жели Садика

FOTO: M. Vukadinović

Партизан има велики улог у продаји нигеријског нападача који је залудео Европу, те је разумљиво што његов трансфер са нестрпљењем очекују. 

Алмерија није успела да уђе у Примеру, али Садик је имао сјајну сезону. Много је прича о томе где ће завршити нападач, а како преноси шпански „АС“ Садика жели Манестер сити.

Наиме, енглески клуб би послао Садика у филијалу у Француској – Троу. Шпанци наводно траже 30 милиона евра.

Такође, Садик је помињан и као могуће појачање Брајтона, и они нуде 18 милиона евра.

Подсетимо, Партизан има 40 посто од евентуалног трансфера.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАМА ДО САМОГ КРАЈА: Волфсбург би да избегне велику бруку, док Падерборн сања повратак у Бундеслигу

ДРАМА ДО САМОГ КРАЈА: Волфсбург би да избегне велику бруку, док Падерборн сања повратак у Бундеслигу

ВЕЛИКА драма очекује нас вечерас на "Хоум делукс арени" где ће од 20.30 екипа Падерборна угостити Волфсбург у реванш утакмици баража за Бундеслигу. На првом сусрету није било победника (0:0), тако да је све отворено пред вечерашњи меч који носи огроман улог.

25. 05. 2026. у 08:30

ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП! Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: Неће доћи у Јелисејску палату!

"ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП!" Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: "Неће доћи у Јелисејску палату!"

УТИЦАЈНИ француски новинар Флоријан Тардиф у својој новој књизи тврди да је Брижит Макрон уверена да су све жене потенцијалне претње њеном браку, те да желе да заведу њеног супруга Емануела Макрона.

25. 05. 2026. у 11:20

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Незабележено дивљање хулигана, свет у шоку (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМАК)