ПРИМЕРА: Рајо Ваљекано последњи учесник

21. 06. 2021. у 09:10

ФУДБАЛЕРИ Рајо Ваљекана осигурали су вечерас пласман у шпанску Примеру пошто су на гостовају победили Ђирону са 2:0, у реванш мечу плеј-офа.

Ваљекано је у првом мечу на свом терену поражен са 2:1.

Госте је у водство довео Алваро Гарсија у седмом минуту, а коначни резултат поставио је Оскар Трехо у другом минуту надокнаде првог полувремена.

Због другог жутог картона Емилијана Веласкеза у 56. минуту, гости су до краја меча играли са играчем мање.

Оба тима су последњи пут у Примери играли у сезони 2018/19.

У Примеру су се раније пласирали Еспањол и Мајорка, док су у другу лигу испали Уеска, Ваљадолид и Еибар.